יום חמישי , 18 יולי 2024
פאסט-סאב » כללי » זו ציפור? זה מטוס? לא ולא! זו אינדקס!! פרק 12- הארגון האסטרונומי בלוודיאר

אודות המשתמש michal

שלום אני מיכל, הצטרפתי לקבוצה ב-14.1.14 תפקידיי: מתרגמת, עורכת, בקרת איכות ומתזמנת. התחביב הכי גדול שלי הוא לצייר, אני מורה, ההתמחות שלי היא אנגלית, יש לי תעודה של מנהלת חשבונות סוג 1,2 וחשבת שכר. נעים להכיר:)
עבור לפרופיל »


זו ציפור? זה מטוס? לא ולא! זו אינדקס!! פרק 12- הארגון האסטרונומי בלוודיאר


27 באפריל 2015 בקטגוריית כללי | 8 תגובה

----

אכן כן, קצת הזוי, אבל כן!!! אפילו אני לא זוכרת מתי הייתה הפעם האחרונה בה התפרסם פרק של אינדקס, עברה כמעט שנה מאז>< משום שהמתרגמת התגייסה, היא לא יכלה לעבוד על הפרקים ולכן זה התעכב כל כך, בסוף הצטרפה לקבוצה מתרגמת חדשה בשם אדווה והיא זו שתרגמה את שאר פרקי אינדקס, אז תודה רבה אדווה!!!

אחריה הצטרף קובי והוא ערך את הפרקים, יישר כוח קובי:) ואז הגיע תורי^^" העורכת שערכה את הפרקים עד הלום ומעכשיו עושה הסבה לבקרת איכות הפרקים^^" וכמובן תודה רבה לדוד!! מקודד האנימה, שעל אף זמנו הצפוף מצא זמן לקודד לנו את הפרק, תודה רבה דוד:) מעכשיו אני מקווה שהפרקים יצאו בהפרשים לא מדי גדולים, וגם את האנימה הזו נסיים בקרוב:) אני מודה לכל הצופים שנשארו נאמנים לאנימה והמשיכו לחכות ולא התייאשו למרות הציפייה הגדולה^^" ממש תודה רבה לכולם!

ולפרק!!!

בפרק הקודם אוריאנה (הבלונדה שלובשת חשוף) הצליחה להתנער ממני (טואמה, הילד שאינדקס תמיד נושכת בראש! זה שידו מנטרלת כוחות קסם וכד') ומסטאלי (הקוסם האדמוני עם הברקוד מתחת העין), ניטרלה את טושימיקאדו (הקוסם עם משקפי השמש) ותקפה את הימגאמי עד זוב דם!! (ילדה חמודה עם שיער שחור שאוריאנה כמעט הרגה…) ואל תשכחו שכל זה כדי למנוע מאוריאנה את השימוש בצלב של פיטר!!! טוב, אחרי שנזכרתם מי אני ומי כל החבר'ה האחרים, אל תתמהמהו! צפו וגלו מה יעלה בגורל כולם!! עתיד העולם מונח בידכם!

כן... לקורוקו יש סעיף:\

כן… לקורוקו יש סעיף:\

תראו איזו מותק אינדקס:)

תראו איזו מותק אינדקס:)

צפייה נעימה לכולם!

פרק 12

כאשר מדע וקסם נפגשים, סיפור מתגלה!
נתראה בפרק הבא:)

8 תגובות

 1. אני לא ראיתי את זה אף פעם אבל זה נראה מעניין ואתחיל לראות
  בנושא אחר, שאלתי את זה כבר אבל לא קיבלתי תשובה, אני יודעת אנגלית וטובה ביפנית אז חשבתי לעזור לכם בתרגום של תיכון אוראן כי לא עלה פרק כבר שלושה שבועות ואני לא צריכה קרדיט, רק שתעלו כי זנחתם את הפרוייקט ואני לא רוצה שהוא יוקפא. בבקשה תענו ואל תתעלמו כי אני סהכ רוצה לעזור

  • אני אולי לא כ"כ יודעת המון על האתר ועל המנהלים וזה וזה >///< אבל את יכולה לפנות בדברים כאלה לדרושים 3:

  • אממ אני מודה לך על ההתעניינות שלך לעזור בפרויקט.
   אם את מעוניינת להצטרף ולעזור בפרויקט אז את מוזמנת להגיש בקשה להצטרפות לקבוצה (אשר תיפתח בימים הקרובים עקב סידור מחדש של צוות הבוחנים)

 2. ישש תודה רבה כל סוףףףףףףףףףףףףףףףף!!!!!!!!!

 3. תודה רבה!

 4. אין לכם מושג כמה זמן חיכיתי לזה , כבר לא חשבתי שאזכה לראות את המשך הסדרה ובנוסף שמתי לב שאתם מתרגמים עוד סדרות שהוקפאו יפה מאוד וכמובן תודה רבה לכל צוות האתר

 5. OMG סוף סוף, אני הולך להיכנס למחילת הארנב שלי נע לא להפריע

תגובה חדשה

האימייל שלך לא התפרסם.

עבור לתחילת העמוד