יום רביעי , 22 מרץ 2023
פאסט-סאב » כללי » התקפת הטיטאנים – פרק 34

אודות המשתמש Equinox

שלום לכם :) אני Equinox מתרגמכם הנאמן. הצטרפתי לקבוצה באוקטובר 2015, נחשב יחסית חדש בהשוואה לאחרים פה :P תפקידיי בקבוצה: מתרגם ולעתים נדירות גם מקודד.
עבור לפרופיל »


התקפת הטיטאנים – פרק 34


31 במאי 2017 בקטגוריית כללי | 70 תגובה

----

מה קורה אנשים? 🙂
כאן Equinox, מתרגמכם הנאמן עם עוד פרק של התקפת הטיטאנים.
אני עוד זוכר שכאשר קראתי את הצ'אפטר המקביל לפרק היום במנגה, הרגשתי שהמחבר קרא את מחשבותיי וענה על השאלות שהטריפו אותי מהפרקים הקודמים, כאשר ארן שואל בדיוק את אותן שאלות ומקבל את התשובה הלא צפויה הישר לפרצוף. פרק מאוד עצמתי ומרופד ברגשות. מאוד שווה לצפייה, זה אחד משני הפרקים האהובים ביותר עלי בעונה הזו! תיהנו~ 🙂

בנוגע לסיומת, אכן, המילים הרשמיות פורסמו והשיר תורגם(בצורה שאפשר לשיר כמובן!) אך אנחנו רוצים לתת לכם תוצר מוגמר כולל אפקט קריוקי ולא חצי עבודה, ולכן תאלצו לחכות לפרק הבא, או לזה שאחריו 🙂

המבט שלכם בזמן שחיכיתם לפרק

המבט שלכם בזמן שחיכיתם לפרק

פרק 34

לינק נוסף במקרה שהצפייה הישירה לא עובדת

70 תגובות

 1. תודה רבה!

  • תודה רבה 😀

  • מישהו יכול בבקשה להסביר את הרמזים שהיו בפרק 34 בלי לעשות ספוילר? אני לא ממש הבנתי למה הם התכוונו כשאמרו שהטיטאנים בטירה שונים מאלה שהיו ביער ועוד הרבה דברים אחרים שאשמח אם מישהו יוכל להסביר. בכל מקרה יש לי הרגשה שאבא של ארן הוא הקוף כי פאקינג לא ראו אותו שתי עונות כמעט. אבל שוב, אלה רק המסקנות שלי.

   • אני אוכל רק להגיד שהטיטאנים שנמצאו בתוך החומות לא נוצרו באותו האופן שבו נוצרו הטיטאנים אשר נמצאים מחוץ לחומות. בכל מקרה ההסבר לכך מופיע ממש בפרק האחרון שפורסם במנגה בסוף אפריל השנה ומן הסתם שלא אגלה אותו. מעבר לכך, ריינר טעה כשאמר ליימיר שהיא אמורה לדעת את הסיבה, היא לא הייתה אמורה כלל לדעת את הסיבה לכך שהטיטאנים האלו נעו בלילה. הרמזים הם שיש חיים מחוץ לחומות, שיש אויב גדול הרבה יותר מריינר,ברטולט, אני, מרסל, ואפילו הקוף. הם רק שליחים של משהו גדול הרבה יותר.

    • אהה הבנתי! תודה רבה 🙂

    • אתה יכול להסביר בכל מקרה כי אני רוצה לדעת פשוט מי שלא רוצה ספוילר שלא הפתח תתיבת ספוילרים

     • שוב, אני לא רוצה. האתר הזה משמש כמקום לצפות בתוכן, ולא על מנת לגלות תוכן עתידי. אני לא רוצה להרוס את חווית הצפייה לאנשים, ומעדיף שימנעו מלגלות ספוילרים שסתם יהרסו את חוויה זו. זה כל כך מפתה ואנשים מתחרטים אחר כך. אני לפחות שמח שמגבלת השפה יכולה למנוע קצת את החיפוש אחר הספוילרים. באמת, תחשבו שבסדרה ישראלית שאתם צופים בטלוויזיה הייתם יודעים מה הולך לקרות כל פרק, כמו שהיה בשמינייה, בהאי, ובסדרות המאוחרות שאני לא ראיתי כמו גאליס, איזו התרגשות הייתה בצפייה לכל פרק ופרק, ולכל עונה חדשה. אם היו מספרים לכם מה קורה בעונה השנייה, ובעונה השלישית, הייתם ממשיכים לצפות ולקבל את אותה התרגשות? אני בספק.

      • אז לפחות אתם יכולים לחשוב לפתוח פינת ספוילרים באתר ולספר שם את מה שקורא במנגה ????

      • לא, כי אם יהיה לזה אז נצטרך לעשות לכל.
       קיצר תקראו את המנגה או תבקשו ספוילרים בפורומים של אנימות ^^.

 2. תודה רבה לכם!

 3. דקה – 0:39 במקום לרכוב – לרכב

 4. תווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווודה ענקית

 5. אתם לא מבינים איך צדקתם שאמרתם שהפרצוף של ארן זה הפרצוף שלנו מחכים לפרק
  חחח

 6. תודה רבה על הפרק לצוות המתרגמים
  בכל מקרה לצערי הם הוציאו פרק משעמם, לא קרה בו כלום, זה בעיה נוראית כשאפשר לסכם פרק של 20 דקות בפחות מכמה משפטים: הם יושבים על עץ מדברים ויש כמה מונולוגים משעממים שלא תורמים לעלילה
  הפרק הרגיש כמו פרק פילר והפרק הבא יתחיל איפה שהפרק הקודם נגמר פחות או יותר :\ מקווה שהם לא ימשיכו להוציא פרקים כאלה, או אם מוציאים פרקים כאלה אז שיוציאו פרקים כפולים באותו שבוע, מאכז מאוד

  • חח אתה כנראה לא מבין כמה רמזים קיבלת פה

   אבל כן למי שציפה לקרבות זה היה מאוד משעמם

  • כל הקטע של הפרק הזה הוא לעלות שאלות חשובות מאוד לעלילה (ואם אתה לא אוהב לראות אנשים מדברים (גם עם זה מעניין וחשוב לעלילה) על תצפה בעונה שלוש שמלאה בזה).

 7. בר המלך

  תכלס זה באסה כי תכף העונה נגמרת ואז יש מצב שידפקו אותנו שוב ונחכה עוד 4 שנים הסטודיו שלהם לפי דעתי לא שם על המעריצים וזה די עצוב כי מדובר באנימה מאוד טובה.

 8. מלא רמזים בפרק וגם משהו שראה את המנגה אתם יכולים להסביר מי זה הטיטאן קוף בתקיית ספויילר?

  • להסביר מי הקוף יעשה לך ספוילר מטורף לעונה השלישית והרביעית. בוא נגיד רק שקוראים לו זקה. לא אגלה לך את שם המשפחה שלו כי זה כבר יעשה ספוילר מטורף. הוא פיקד על ריינר, ברטולט אני ומרסל במשימתם באזור החומות.

   • בר המלך

    אם אתה רוצה לדעת תרד מזה אני גם יכול להגיד לך אבל אתה ממש תשנא אותי

 9. חח כשראיתי את הפרק באנגלית ידעתי שזו תהיה התמונה שתבחרו לפרק

 10. תודההההההההההההההההה

 11. אוני צאן

  השיפ הכי טוב אבר
  קריסטה וריינר~

 12. דורוןנמו

  אולי ספוילר..

  מהההה יש לי תחושה שהטיטאן קוף זה אבא של ארן?!

 13. יש לכם תרגום פח התרגום של באקה פי אלף יותר טוב

  • בוא נתעלם לרגע מזה שאתה מסכן, התרגום שלהם יותר טוב? לפחות תאמר דברים נכונים וזה היה הופך את התגובה העלובה הזאת לבסדר.. רוצה דוגמה של "התרגום הפי אלף יותר טוב"?
   12:52 – "אם אתה יודע משהו, הפסק לשתות ובוא ואמור זאת".
   "ובוא ואמור זאת"? זה טוב? באמת? תעשה לי טובה ותפסיק לבייש את עצמך בתגובות כאלה.

   • הפסק לשתוק*

   • אם זו הדוגמה הכי טובה שמצאת אצלנו לאי תקינות, אני ממש מוחמאת. כשאני מתרגמת דברים כאלה אני מתה להעיף מילים פה ושם ולהפוך את התרגום למשהו שיותר נעים לקרוא, אבל אז אני נזכרת שאני *מתרגמת* ושאני צריכה להיות נאמנה למקור (באנגלית, הפעם העורך היפני לא היה זמין)… בנוגע לתקינות – אין משהו שאינו תקין במשפט שציטטת. אז כן, זה טוב. לא יודעת אם "יותר טוב", וגם לא באמת אכפת לי.
    ובבקשה, אם יש לכם דבר טוב להגיד לקבוצה כלשהי, כתבו את זה באתר שלה במקום באתר המתחרה. ואם אפשר, בלי להקטין אף אחד על הדרך. תאמינו לי שככה כולם יהיו הרבה יותר מרוצים…
    ואסיים בכך שאפילו אודה לך. קצת מגוחך שזו "הטעות" שבחרת להביא XD

    • מה שמגוחך זה שאנשים חושבים שיש יריבות או שאנחנו בתחרות.
     שיהיה לכם בהצלחה ובואו נקווה שהשטויות שהצופים עושים ייגמרו כאן

 14. בר המלך

  אם אתה רוצה לדעת אני יגיד לך

 15. בר המלך

  אם הרבה רוצים לדעת מי הוא הטיטאן הקוף אז אני ירשום את זה בתגית ספוילר

  • חבל אחי, אנשים לא יאהבו אותך יותר 😛 הם יגלו ב2021, או ב2025, כשיבוא הזמן 😛

   • מהההההההה 2025 לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

   • ועד אז עדיין לא נגלה מה הוא הוואן פיס XD

  • פליזזזזזז תגלה נוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו מי הוא הקוףףףףףף

  • נווווווווווווו

   • בבקשה, בבקשה, אם אתם באמת אוהבים את האנימה ולא קוראים את המנגה או מתכוונים לקרוא אותה, באמת שאל תבקשו ספוילרים כאלו, באמת אבל. סתם יהרוס לכם את השוק כשתראו את זה מצויר. צחקתי שאמרתי 2025, אבל הכוונה שלוקח כמה שנים בין כל עונה של שינגקי ולא יכול להגיד מתי יעשו את העונות הבאות.

    מחקתי את התגובות של הספוילרים שכתבו כאן כי זה באמת הורס לצופים.

    כשאני בתקופתו גיליתי ספוילרים קטנים יחסית זה עשה לי רע, אני לא רוצה לחשוב מה הייתי מרגיש אם הייתי מגלה ספוילרים ממש גדולים, אז בבקשה חכו שיגיעו הפרקים הרלוונטים ותצפו בהם.

 16. תודה רבה
  ^_^

 17. חבל שהקדישו לעונה הזאת חצי ממספר הפרקים שהקדישו לקודמת… זה נגמר מהר מדי

  • אכן. את יכולה להתעודד בכך שהארק הבאה הולכת להיות עוד יותר יבשה מזו, כך שמזל שנתנו לארק הנוכחית במה של 12 פרקים ולא פחות, בעוד היא תופסת יחסית פחות צ'אפטרים מזו שאחריה. אני תוהה אם יעבדו את הארק הבאה לאנימה או שיקצרו אותה ל5-6 פרקים בלבד, פשוט ארוכה וסיזיפית.

   • אבל אם הארק הנוכחית הייתה מקבלת פחות מ12 פרקים אז היה נכנס מהארק הבאה עוד חומר ואז אני חושבת שהעונה הזאת הייתה יותר מספקת, אתה לא חושב?
    העונה הראשונה הכי אהובה עליי עד כה.

    • איני חושב.

     יש מלא חפירות פולטיות שהיו מתפרסות על 3 פרקים לפחות אם לא יותר, ורק אחר כך היה מתחיל להיות מעניין עם דברים על לוי, היסטוריה וכו'

 18. בר המלך

  אני מצטער אם אתם שונאים אותי עכשיו ובטח כולם ימניאק למה להרוס

  • א. רשמת משהו לא נכון
   ב. אני מעדיף שלא נרשום ספוילרים גדולים שכאלו, באמת. זה סתם יהרוס לצופים. ספוילרים שאפשר לפרסם יגעו אך ורק לפרקים הקרובים, כלומר עד סוף הארק הזה וקצת מתחילת הארק הבא. לא מעבר.
   ג. עקב כך, מחקתי את ההודעה שלך, בבקשה הימנע מלעשות זאת בעתיד, ואם כבר תעשה זאת בתגית ספוילר.

 19. אתם עומדים לעבוד על פרויקט נוסף?

 20. מה עם הפרק SLOW sub? כבר באקה שחררו

  • תצפה אצלם אם אין לך סבלנות, אנחנו לא חייבים לך דבר ואתה יותר ממוזמן לא לצפות אצלנו.

 21. מתי יצא הפרק הבא?
  אני מתכוון פרק 35

 22. בר המלך

  התגובה הרגילה

 23. מישהו יכול להסביר לי למה ריינר וברטולד רוצים לשבור את החומות?

תגובה חדשה

האימייל שלך לא התפרסם.

עבור לתחילת העמוד